BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Lemon - ?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Astral

PostSubject: Lemon - ?   Fri Sep 12, 2008 3:01 am

Horde/Undead/Mage
Поствам линка тук, за да се разбере причината. Ясно се вижда от комбат лога, че въпорсният играч, под 6к с Frostbolt (и 3к с Ice Lance) не прави. Това се случи на арената и не само аз бях този, който се усъмни доста, че това не е нормално, за наличните итеми. И преди някой друг, а било то и самият Lemon, да тръгне да ми обяснява, че е играл в близ и че това е абсолютно нормално, аз бих казал "добре, но в този сървър, с тези итеми, не е". После, ако ми каже, че е приятел на ГМ, или сам е ГМ и има адднат статс и итеми, аз ще използвам тук момента да се обърна към поддръжката на сървъра: това е (поне преди рестарта)... беше доста добър бг фън сървър и аз мисля, че целта тук е хората да си правят кефа. Но не мога да се съглася, че някой хора, хакери или само познати на някое гм, които свалят сами по 10 и повече напълно екипирани играча, имат място в сървър, който иска да е един от добрите. Да речем, давам пример с House. Да, патил съм си от него и да, сигурен съм, че с наличните итеми посмъртно не мога да извадя такъв хънтер, ако ще да е с цял SWP equip. И накрая ще кажа, че за да е наистина фън сервер и да не губите доста играчи, било свестни или не, е по-добре всички да сме равни, ако ще и на райдове да ходим за най-добрите итеми, но да се получават само от райдове, не от аддове. Та мисля, че играча, когото искам да баннете, си заслужава напълно основателно бана. Извинявам се за дългия пост.

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Lemon - ?   Fri Sep 12, 2008 3:34 pm

6te proverim Smile
Back to top Go down
View user profile http://blackdevilbg.5forum.biz
CrugeR-

PostSubject: Re: Lemon - ?   Fri Sep 12, 2008 10:54 pm

Sled kato si reinstallnah wowa si izgubih pics koito imah inache s udovolstvie shtqh ti pokaja kak mage v tozi server mi udari 8900 frostbolt na warriora , dobre razbiram berserker stance no vse pam 8900 frostbolt , prosto ei taka ..... PoM frostbolt i posle spmna 1-2 pyti ice lance i ma ubi.Ne pomnq tochno imeto inache s udovolstvie shtqh da vi go kaja dori i pic da vi kacha ....
Back to top Go down
View user profile
Azz!n0th

PostSubject: Re: Lemon - ?   Sat Sep 13, 2008 2:44 pm

be ei selqnin kvo revesh dobre vidqhme che na Lemon imash 750+ ressilence s1s SWP gear ... malko trudno .. za tova ne se opravdavai
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Lemon - ?   

Back to top Go down

Lemon - ?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1