BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Retard

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Death

PostSubject: Retard   Tue Sep 02, 2008 4:26 pm

eventite po dobre da se pravqt edin put v sedmicata i to v nedelq ve4erta e nai-dobre pove4eto xora po4ivat i imat vreme za igra....eventa e nai-dobre da zapo4ne 10 4asa i da svur6i kolkoto trqbva shtoto,ima nqkoi lapeta koito si lqgat rano po dobre v eventa da qnma nobs no kakto se znae.........v eventa shto da nqma pravo da izpozlavme kolbi? emi ako imam profesiq enginer ili alchemy first aid cooking ili fishig ne moga lida izpozlvam napravenite raboti na eventa etaka nai-dobriq i tozi koito ima profesii da pobedi s negovi buffove i s negovi flash i kolbi a drugite koito nqmat da vzimat me4a i da sa radvat mislq 4e sam prav no...popravete me ako gre6a kek
Back to top Go down
View user profile
Heart
Admin

PostSubject: Re: Retard   Tue Sep 02, 2008 5:15 pm

S profesii pri polojenie che nqma vendori i kachashe po 1 skill kakto normalno , v fun server s kolbi na event e OP , otnostno lqganeto i 10 chasa eventite se pravqt kogato az precenq che e nalojashto , kogato stanesh GM ti shte reshavash koga da pravish eventi i koga ne , 10 chasa ako staa vypros az si lqgam v 10 chasa ako mi sa spi , ako ne igraq ili izlizam , 1 event 1v1 trai blizo 3-4 chasa koeto e mnogo.Do 2 chasa event wtfpwnd ?! ....

Death

PostSubject: Re: Retard   Tue Sep 02, 2008 11:05 pm

hmm....ama az ne govorq za mene nqma zna4enie koga shte bude eventa znam 4e admin ili GM moje da si pravi kakvoto si iska i kogato si iska............shtom kajesh koga shte bude eventa sam tam np ;] az shte izvikam moita kompaniq i te votvat v servera i igarem zaedno Smile

Thank You....
Back to top Go down
View user profile
Housedancer

PostSubject: Re: Retard   Tue Sep 02, 2008 11:47 pm

Death btw stiga narejda na GM stava6 banalen !
Back to top Go down
View user profile
Death

PostSubject: Re: Retard   Thu Sep 04, 2008 1:56 pm

ne gi narejdam ama i kazvam kak e pravilno i kak e v drugite serveri nqma nqkoi ne6ta...a predi ima6e ot zul`aman vsi4ko trinketi i dr i oshte nqkolko raboti gi nqma i seasonite 1-4 ....
Back to top Go down
View user profile
Heart
Admin

PostSubject: Re: Retard   Sat Sep 06, 2008 12:25 am

Za koi pyt da kazvam na retardichni playeri , tova e BLACKDEVILBG , ako ne ti otyrva prosto alt + f4 , Shift + delete na realmlist.wtf i si gotof ....

Гост
Guest

PostSubject: Re: Retard   Sat Sep 06, 2008 1:52 am

Death а ти стига се мазнил на адмнистраторите ... Бързо казваш как трябва да бъде обаче ако някой друг каже веднага му обесняваш колко е тъп - я порасни малко и тъй като съм 100 процента сигорен че отговора ти ще бъде нещо от рода "Абе ей тупо лапе или Ей тапанр не се мазня или Тоя па аре по-тихо или Абе ти си много тъп или ще ме напсуваш по някакъв начин , искам да ти кажа че си тъп и квото и да ми казваш не ме засяга особено много аз мисля че така наречените евенти в неделя от 10 ще бъдар без теб , защото и ти си едно от онез чавета циклатори които играят по цял ден заболяват ги очичките и после лягат да нанкат в 10:30 след кеча ...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Retard   

Back to top Go down

Retard
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1