BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG

HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mmars

PostSubject: ЗА ДРУГИТЕ!   Thu Oct 23, 2008 11:34 pm

Не искам пове4е обиди ок? Просто млъкнете и не ме обиждайте пове4е,само това искам!!!Секи път като постна нещо от сорта [Nikoga ne sum kazval 4e sum "Pro"] или [ne sum Noob] вие отговаряте обратното защо си4ки мислят 4е съм Нууб за това 4е ви бия ли или 4е съм загубил на някой дуел и си4ки около мене ме псуват и викат 4е съм NOOB и най важното(НИКОГА НЕ СЪМ СЕ МИСЛИЛ ЗА "PRO") !!!

Или пък преди някъф хънтър на 50%Health ударих го 2 пъти и го свалих и после се ресна и ми вика 4е съм бил Hacker (Никога не съм ползвал хак,никога не съм имал хак в компютъра ми,никога не съм бил баннат или пък да съм багвал нещо ако се бъгна по някакъв на4ин като този дето немогат да ме стънват просто релогвам а някой идиоти не смеят да релогнат заради бъга защото ще им се)!!! СЪЖАЛЯВАМ ЗА ДЪЛГИЯ ТЕКСТ
Back to top Go down
View user profile
Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:10 am

vij kakvo shte ti kaja pro moje da sam no noob nikoga ne sam bil i nikoga nqma da buda.....

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
View user profile
Apec

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:41 am

seki e bil noob nikoi nemoje da go otreche !
Back to top Go down
View user profile http://retards.com
Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:49 am

iskam dokazatelstvo kakto vijdam pove4eto xora raz4itat na men....men e ne ma interisyva toq kfo kazal oniq kfo kazal ne mi sa zanimava dori i moite xora ne pi6at tyka komentar4eta i tntn...kadeto i da e zashtot im e smqx i na mene m ie smqx pone ne me pitatite kolko mi e sme6no RoFLImAo.......

Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
View user profile
Apec

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:50 am

brao be po4ti go napisa pravilno Very Happy
Back to top Go down
Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:54 am

da zashtot 50% ot servera sa noobove 30% sa lapeta 10% sa momi4eta i 20% sa prota....vseki moje da ti go kaje zavsi iot 4oveka...

Back to top Go down
View user profile
Apec

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:55 am

iska6 da kaje6 99% ot servera sa noobve a drugiq nezna4itelen 1 % si ti ( neandertalec )
Back to top Go down
HolynoobecFTW

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:57 am

mages ili deathstalker къф'т си там научи са да пишеш правилно ве Майка му да еба Mad Mad Mad
Back to top Go down
View user profile
Heart
Admin

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:57 am

Mission Impossible ... :<

Apec

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:58 am

Heart wrote:
Mission Impossible ... :<
/agree IT CAN'T BE DONE !
Back to top Go down
Darkce

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:59 am

Ne zabravqite ima i pederasi deto se pravqt na momi4eta taka 4e pazete se ! Evil or Very Mad lol!
Pak kazvam MAGES NQMA PRO V1V FUNKA OTIDI DA IGRAE6 BLIZZ I STOI TAM POJELAVAM TI DA STANE6 PRO... omg...

Last edited by Darkce on Fri Oct 24, 2008 1:59 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
HolynoobecFTW

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 1:59 am

DeathPUTKA ...... да го адна на майкати в устата бате ти си пълен олигофреняк да пукнеш от котлен камак в путката или да са удавиж в газиран мензис на умряла циганка !!! Mad Mad Mad
Back to top Go down
View user profile
Apec

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:00 am

dai dai to4no taka podkrepqm te holynoobec Very Happy
Back to top Go down
HolynoobecFTW

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:01 am

Apec wrote:
dai dai to4no taka podkrepqm te holynoobec Very Happy

ти моиш и по име да ми пишеш affraid
Back to top Go down
View user profile
Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:04 am

az sam si pro 4ove4e sled eventa shte pravq klipove ;] shte budete palko izpla6eni ytre za sujalenie shte budem 3 druida 1 pala i 1 lock xD da vidim kak shte reagirate moga da vi kaja mngo one6ta koito ne gi vijdate i heart keyna i dr tam...no shte razberete kogato stanete golemi govorq za ostanalite Razz

Back to top Go down
View user profile
beyOnd

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:05 am

Vyv funserver prota nqma spored mene... pro moje6 da se nare4e6 kogato vyv blizzlike si dokara6 geroq na takova nivo kakvoto ti e vyv fun servera....
Back to top Go down
View user profile
HolynoobecFTW

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:08 am

beyOnd wrote:
Vyv funserver prota nqma spored mene... pro moje6 da se nare4e6 kogato vyv blizzlike si dokara6 geroq na takova nivo kakvoto ti e vyv fun servera....

про може да си само в близард ( само там няма бъгове ) И про не означава да можеш да убииш 1-2 чурки
Back to top Go down
View user profile
Darkce

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:11 am

Death wrote:
az sam si pro 4ove4e sled eventa shte pravq klipove ;] shte budete palko izpla6eni ytre za sujalenie shte budem 3 druida 1 pala i 1 lock xD da vidim kak shte reagirate moga da vi kaja mngo one6ta koito ne gi vijdate i heart keyna i dr tam...no shte razberete kogato stanete golemi govorq za ostanalite Razz

Znae6 li 4e ne mi puka dali 6te zagubq eventa az si igraq za kefa pisna mi da polu4avam 1 i s16ta nagrada dobre 4e be6e Heart da zameni 1ta mi nagrada s ne6to po razli4no. Samo gledai da ne stane taka 4e da va oni6tujat o6te na p1rviq rund 5v5 6toto nz ti dali 6te snima6 s farapsa ama az 6e pusna moq i 6te snimam ot gore kak igrae6 to4no ti 6toto prekali.
Back to top Go down
View user profile
Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:32 am

i na mene ne mi pyka nqma kakvo da se qdosvam v fun server...v blizzard na eventite e pozvoleno vsi4ko za sujalenie ytre shte vidite kfo sme re6ili moit xora se opitvat da vi.....izmamqt po nqkakuv na4in no shte vidite na eventa ......vpe4atlqva6to mngoo vpe4atlqva6to.... ;]

Back to top Go down
View user profile
Heart
Admin

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:33 am

Kakto znaish az shte organiziram eventa , dori ne sa znai dali shta summon , ne sym dlyjen a i da ta summon shta psuna vs team koito nqmate nikaf shans , no ot sega ti obeshtaam ti event winner nqma da bydesh :>

Death

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:37 am

shte budem spoko nqma da me spre6 prongel e do men ;] ne ma ebe kfo shte stane no pri nas ni6to nqma da stane.....

Back to top Go down
View user profile
Heart
Admin

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:39 am

Byrkash , eventa az go pravq , sam lichno az sam , razberi.Prongel togava shte e kato normalen player ili ne player a publika.Taka che dofish :>

Darkce

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   Fri Oct 24, 2008 2:41 am

4estito imame si 4erna ovca (DeathMAGES) :<
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   

Back to top Go down

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2